JCD · 3D · ø30 mm · C32 (Ds 32 mm)
C32-300-3D
ø30 mm 3D — trzpień wiertła JCD wymienny
Trzpień 3D to podstawowe narzędzie do otworów przelotowych i płytkich slepych w stali, żeliwie i aluminium. Wymiana płytki poniżej 30 s — bez przestojów na liniach transferowych i w centrach obróbczych. Łączy ekonomię narzędzi wymiennych z precyzją czopa węglikowego.
D 30 mmL1 90 mmD1 39 mmDs 32 mmPłytka: HCD-30.0-30.9Klucz: T20MOQ 1 szt.
Cena i dostępność
C32-300-3D
ø30 mm 3D trzpień modułowy · C32 (Ds 32 mm)
✓ Ceny fabryczne — bez marży dystrybutora
✓ MOQ 1 szt., wysyłka 1–5 dni
✓ Dostępna pasująca płytka HCD-30.0-30.9
Wymiary
Dane techniczne
| Kod produktu | C32-300-3D |
| Średnica skrawania (D) | 30 mm |
| Długość całkowita (L1) | 90 mm |
| Średnica korpusu (D1) | 39 mm |
| Średnica trzpienia (Ds) | 32 mm (C32 (Ds 32 mm)) |
| Stosunek głębokości | 3D (3× średnica) |
| Wymagana płytka | HCD-30.0-30.9 |
| Śruba mocująca | CM5*27.5 |
| Klucz Torx | T20 |
| Chłodzenie | Przez trzpień wewnętrznie do 80 bar |
| System | JCD wiertło modułowe wymienne |
| MOQ | 1 szt. |
| Czas realizacji | 1–5 dni roboczych |
Trzpień 3D — rysunek

D
ø30
L1
90
D1
ø39
Ds
ø32
Stosunek
3D
Płytka
30.0
Gdzie sprawdza się najlepiej
ø30 mm 3D — zalecane zastosowania
- ▸Głębokie otwory w płytach form
- ▸piasty turbin wiatrowych
- ▸króćce zbiorników ciśnieniowych
- ▸górnictwo/energetyka
Wskazówka obróbkowa: Korpus C32 (D1=39 mm) pod ø30 mm. Duże siły — dokręcać kluczem T15/T20 wg specyfikacji.
Materiały
Zalecane materiały
P20
H13
S690QL
EN-GJS-700
Wymagana płytka
HCD-30.0-30.9
ø30.0–30.9 mm · 140° · chłodzenie ø6.5 mm
Wymiana płytki < 30 s — bez wyjmowania trzpienia
Ta sama średnica, inny zasięg
ø30.00 mm dostępne także jako
Ten sam stosunek głębokości — sąsiednie średnice
Sąsiednie średnice 3D
Zamów C32-300-3D dziś
Z fabryki. MOQ 1 szt. Zamów pasującą płytkę HCD-30.0-30.9 do natychmiastowej produkcji.


